Spodní prádlo (ribana s vl.designem)

JAK TO FUNGUJE: 

Chcete ribano (funkční spodní prádlo) s vlastním originálním designem? Staré ribana dosloužily a potřebujete nové?  To vše vám nyní nabízíme. Technologie přímého tisku není téměř ničím omezena, takže vaší představivosti se meze nekladou. Potřebujete s grafickým návrhem pomoci nebo ho celý kompletně zpracovat? Žádný problém, je tu grafik profesionál, který se o to postará. A to v ceně dresu.
Dokonale prodyšné a odolné materiály jsou k dispozici v těch nejmodernějších variantách pro hráče hokeje, hokejbalu i in-line hokeje. Moderní šicí stroje zajišťují perfektní a pevné švy. Střihy dresů jsou absolutní designová špička! Jednoduchý a rychlý postup výroby ve třech krocích:

ribana jsou vyrobena ze 100 % polyesteru (elastan),toto polyesterové vlákno ( 3M skotchgarde ) je voděodpudivé,nenasákavé a velmi rychle odvádí tělesnou vlhkost od pokožky,tento materiál odvádí pot od vlátna povrchu látky, kde se pak může rychleji odpařovat, tento účinek napomáhá udržovat uživatele v suchu a pohodlí. Materiál dokáže regulovat vnější teplotu, udržuje hydrataci a termoregulaci.
  
1) mailem (dá se i telefonicky) nám předáte vaši základní představu designu, nebo předáte již hotovou grafiku ve formátu pdf, cdr,ai, eps.
2) náš grafik vše upraví a připraví grafický návrh, ten dostanete ke schválení nebo korektuře
3) šití a tisk

Ribana se vyrábí ve dvou variantách BASIC a PRO (barevný předek vrchního dílu).

Sublimace na textil je nejmodernější technologie

Sublimace je skvělou metodou potisku na  textilie, která Vám nabídne jedinečnou sytost a kvalitu barev. Kvalita sublimačního potisku je nadstandardní a vydrží navždy. Jelikož sublimaci provádíme na digitálních strojích, tak je zaručena i maximální detailnost . Na  materiály, ze kterých především vyrábíme především dresy a ribana a další, je tak možné přenést jakýkoliv barevný design a to už od jednoho kusu, bez složitých tiskových příprav. Materiál je obarven tak, že barva je sublimací navždy vpita do textilie, není cítit na omak a materiál je vzdušný.

All rights reserved | Copyright © 2022 Ribana Dresy.cz